Šaty na svadbu

Svadobné holubiceSvadba – spoločenská udalosť, kde dvaja mladí ľudia spečaťujú svoju lásku v kruhu svojich najbližších kúzelným slovom ÁNO. Stredobodom pozornosti je jednoznačne nevesta so ženíchom, čo im zazlievať nemôžme, nakoľko je to predsa ich “veľký deň”. Ale na druhej strane, nie je zakázané, aby ste sa nemohli pekne nahodiť aj vy, milé dámy.

Aké šaty na seba?

Spoločenské šaty pre družičkyPredovšetkým nech vaše spoločenské šaty nie sú bielej farby, je viac ako pravdepodobné, že takejto farby bude mať šaty aj nevesta. Šaty na svadbu voľte tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne, aby vás nemuseli obmedzovať, práveže naopak, aby ste sa v nich cítili čo najlepšie, jedinečne. Vhodná dĺžka šiat je zopár centimetrov pod kolená alebo až po zem. Farba, štýl či materiál, voľba záleží len na vás. Do módy sa medzi mladými slečnami dostávajú šaty nad kolená, ale pozor, v žiadnom prípade nie minišaty. Pre tie najmenšie slečny – roztomilé družičky, najčastejšou farbou šiat je biela či ružová, ale výber záleží od vašej ratolesti, poprípade od nevesty, ak má určitú predstavu, ako by mali byť družičky oblečené.

Aké doplnky voliť?

Čerešničkou na torte sú vami vhodne zvolené doplnky k vašim spoločenským šatám. Voľbu topánok neberte na ľahkú váhu. Pri výbere vhodných topánok dbajte na to, aby sa vám v nich príjemne a pohodlne tancovalo a samozrejme, aby farbou pasovali k šatám. Topánky majú byť s uzavretou špičkou, sandáliky nie sú vhodnou obuvou. Ak ste náruživou tanečnicou, pre ulahodenie vaším nohám si môžte dopriať napr. gélové vložky do topánok. Nezabúdajte ani na správny výber kabelky, ktorá by mala byť rovnakej farby ako topánky, v menších rozmeroch oproti kabelke na bežné nosenie. Kabelka slúži na úschovu najnutnejších veci - nejaké tie šminky, parfum, poprípade náhradné silónové pančušky.